İlk olarak 80 makine ile üretime başlayan Centeks, günümüzde 150 makinesi ile yıllık 25 milyon metreye aşkın kumaş üretim kapasitesi ile birlikte ihracat ve ithalatta üretim yelpazesinin genişliğiyle her tür talebe cevap verebilmektedir.
Centeks Group’un iş alanları; dokuma kumaş üretimi başta olmak üzere sanayi yedek parça üretimi ile birlikte tekstil makine hırdavat tedariğidir.
  • İpliği boyalı gömleklik kumaş,
  • 100% pamuklu veya pamuk karışımlı kumaşlar,
  • polyester ve viskon kumaşlar,
  • keten kumaşlar,
üstün ve son teknoloji ile kurulmuş dokuma işletmesi ile üretilmektedir. Başlangıçta iç piyasa satışlar ön plandayken günümüzde gittikçe yurt dışı ile ilişkisini güçlendiren şirket, dış piyasaya açılarak müşteri ağını genişletmektedir. Dokuma sektöründe yıldan yıla artan tecrübesi ile üretim kapasiteni arttırmaktadır. Güncel olarak Ar-Ge çalışmalarına ağırlık verip yenilikleri yakından takip etmektedir. Kurulduğu günden bu yana yıllık bazda ciro, operasyonel karlılık, net kar, pazar payı, işletme sermayesi, verimlilik ve çalışan memnuniyeti gibi performans kriterlerini titizlikle dikkate alarak başarı potansiyelini hızla artırmaktadır.

  +90 344 236 00 46

 info@centeks.com

 Pzt- Cmt: :07:00 - 18:00

Yavuz Selim, Mahallesi, Yeni Sanayi Sitesi 73010. Cd. No:1, 46080 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş TURKEY

instagram.png
Instagram